Hotel Ostrava Maria :::

Hotel Maria / Ostrava

Ubytování v Ostravě : Hotel Maria je zrekonstruovaný rodinný hotel, který se nachází v secesní budově s lukrativním umístěním přímo v centru města Ostravy. Ubytování v útulném prostředí za příjemné ceny.

Ostrava hotel Maria ubytování :
K ubytování jsou připraveny jedno, dvou a třílůžkové pokoje. Celková kapacita hotelu je 40 pokojů (72 lůžek). K dispozici je také bezbariérový pokoj. Check IN 14.00 (2.00 PM); Check OUT 11.00 (11.00 AM). Vybavení pokojů - vlastní sociální zařízení, telefon, kabelová televize, automatický protipožární systém, internetové připojení.

Hotel Maria ubytování v Ostravě restaurace :
Součástí hotelu je zrekonstruovaná a klimatizovaná restaurace v secesním stylu se širokou nabídkou jídel minutkové, české i zahraniční kuchyně. V prostorách hotelu se také nachází domácí cukrárna. Snídaně se podává formou švédských stolů a je v ceně za ubytování.

Maria ubytování hotel Ostrava služby :
Hotel má vlastní parkoviště s omezeným počtem míst (8 míst) nebo zajištění parkování zdarma v podzemních garážích pod Radnicí (5 min.). Kromě ubytovacích služeb možnost spojit pobyt s příjemným odpočinkem ve vlastním wellness centru. Služba buzení telefonem přes recepci, drobný prodej na recepci, praní a žehlení, úschovna zavazadel, možnost ubytování se zvířaty.

Hotel Maria Ostrava Wellness centrum :
Wellness centrum nabízí finskou a parní saunu, perličkovou koupel, bahenní lázeň, koupel v hydromasážní vaně, částečné i celkové masáže prováděné zkušeným ruským lékařem. V pracovní dny probíhá v centru veřejné saunování.

Ostrava Hotel Maria konference :
Hotel Maria disponuje třemi salónky o kapacitě 40 + 12 + 15 míst. Salónky jsou vhodné pro výběrová řízení, firemní školení, rodinné oslavy, promoce, setkání s přáteli, smuteční hostiny apod. Vybavení salónků - plátno, flipchart, internetové připojení. Lze zajistit stravování, občerstvení, ubytování, rehabilitace.

Hotel Ostrava Maria - Služba na recepci je 24 hodinHotel Ostrava Maria - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenHotel Ostrava Maria -  Recepce poskytuje směnárenské služby.Hotel Ostrava Maria - K hotelu přísluší parkovištěHotel Ostrava Maria - disponuje restauracíHotel Ostrava Maria -  je k dispozici připojení na internetHotel Ostrava Maria - přijímá creditní karty Eurocard/MastercardHotel Ostrava Maria - přijímá kreditní karty VISAHotel Ostrava Maria - přijímá kreditní karty American ExpressHotel Ostrava Maria - přijímá kreditní karty JCBHotel Ostrava Maria - přijímá kreditní karty Diners Club InternationalHotel Ostrava Maria - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel Ostrava Maria - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Ostrava Maria - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Ostrava Maria - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouHotel Ostrava Maria - na pokojích je telefon

::: Adresa :::

Hotel Maria, Přívozská 23
Ostrava 70200 Česká Republika
Hotel-Ostrava-Maria@cz-hotel.eu

::: Aktuální počasí :::

Denní tepl.: 4 °C
Noční tepl.: 0 °C
Vítr: 16 m/s
Hotel Maria ubytování Ostrava Aktuální počasí ::: částečně oblačno

Doporučte tyto stránky: